Wedstrijdagenda totaal

DLS Koningsdagpartij + Recreatie grote bal + Jeugd
Datum: Woensdag 27 april
Aanvang: 12.00 uur
Opgave tot: Maandag 25 april 20.00 uur
Sponsor: Sportstichting De Kromme Tille
Velden klaarmaken en opruimen: Gerlof Atsma, Kees Willem
Koopmans, Tjalling Zijlstra
Na afloop live muziek!

KNKB Schooljongens + Schoolmeisjes Del
Datum: Zondag 15 mei
Aanvang: 10.00 uur
Opgave via KNKB site
Sponsor: NNRD en Hartog Automotive
Velden klaarmaken en opruimen: Judth Atsma, Jelle Leeverink,
Jurrian Rypma
Keurmeesters: Otto Akkerman, Pieter Jan Atsma, Timo Atsma, Wiep
Gaastra, Jos Peterson, Erik Zeilstra, Piet Zijlstra

Ledenpartij + Jeugd
Datum: Zondag 29 mei
Aanvang: 12.00 uur
Opgave tot: Donderdag 26 mei 19.00 uur
Sponsor: Wybouwadvies
Velden klaarmaken en opruimen: Sander Cnossen, Gerald Dotinga,
Hilda Miedema

DLS Teatsen Open kampioenschap
Datum: Zondag 12 juni
Aanvang: 12.00 uur
Opgave tot: Donderdag 9 juni 19.00 uur
Sponsor: Verloskundig Centrum Sneek
Velden klaarmaken en opruimen: Henk Jan Eekma, Marcel Boersma,
Michel Rijsemus


Bring de Keatsers by it Keatsen in Balk
Federatie Jeugd alle categorieën
KNKB Heren Hoofdklasse + Dames Hoofdklasse
Datum: Zaterdag 18 juni
Aanvang: Jeugd 10.00 uur en Hoofdklasse 14.00 uur
Opgave via KNKB site

Federatie Jeugd alle categorieën
Datum: Vrijdag 24 juni
Aanvang: 16.00 uur
Opgave via KNKB site
Sponsor: Bouwbedrijf D. Posthuma en Vakgarage Anne Knol
Velden klaarmaken en opruimen: Wytze Huitema, Auke Koopmans,
Sanne van der Werf
Keurmeesters: Tineke Algra, Joop Hoekstra, Sjoerd Kooistra,
Reindert Oosterbaan, Klaas Jan Oosterbaan, Janneke Zeilstra

DLS Ouder-Kind partij
Datum: Zaterdag 9 juli
Aanvang: 12.00 uur
Opgave tot: Donderdag 8 juli 19.00 uur
Sponsor: Joop Hoekstra Motoren
Velden klaarmaken en opruimen: Anouk Boersma – de Vries, Ynte
Dijkstra, Aldert van der Meer

Federatie de Vries partij Heren + Dames vrije formatie
Datum: Zaterdag 16 juli
Aanvang: 12.00 uur
Opgave via KNKB site
Sponsor: Veehandel Gebroeders Y. & J. de Vries en Makelaardij
Friesland
Velden klaarmaken en opruimen: Steef Haarsma, Siebo Feenstra,
Kees Merkus, Johan Wittermans

Ledenpartij + Jeugd
Datum: Zondag 14 augustus
Aanvang: 12.00 uur
Opgave tot: Donderdag 11 augustus 19.00 uur
Sponsor: Kemper Bouw
Velden klaarmaken en opruimen: Jacob Koopmans, Renske
Miedema, Herco Spoelstra


Oranjefeest partij + Recreatie + Jeugd
Datum: Vrijdag 2 september
Aanvang: 10.00 uur
Opgave tot: Woensdag 31 augustus 19.00 uur
Sponsor: Oranjevereniging
Velden klaarmaken en opruimen: Lieuwe de Groot, Theo Miedema, Sanne de Vries

DLS Pearkenachtkeatsen
Datum: Zaterdag 10 september
Aanvang: 21.00 uur
Opgave tot: Donderdag 8 september 19.00 uur
Sponsor: Bouke Jansen Agrarische Dienstverlening
Velden klaarmaken en opruimen: Rick Atsma, Petra Conradi, Klaas Fokke Plantinga